Stavební společnost VIDOX se od svého založení v roce 1990 rozvinula z relativně malé lokální firmy na úroveň celoregionálně významného subjektu ve stavebním oboru.

Od původního užšího zaměření na náročné rekonstrukce historických objektů v památkově chráněných zónách jsme se posunuli k celému rozpětí stavebních realizací, včetně novostaveb a průmyslově či sportovně zaměřených komplexů. Naše aktivity začínají u malých soukromých zakázek a sahají až po realizaci velkých náročných projektů, kde působíme jako generální dodavatel.

Jsme připraveni vyhovět všestranným požadavkům zákazníků, včetně vypracování či dopracování projektové dokumentace, zajištění inženýrské činnosti (od vyřízení stavebního povolení až ke kolaudaci).

Ve spolupráci s mateřskou společností využíváme i skvělého know-how v oblasti dřevostaveb, které nám umožňuje rychlá, kreativní a hospodárná řešení jak v oblasti energeticky nízkonákladového bydlení, tak ve sférách průmyslové a infrastrukturní výstavby.

Silní jsme všude, kde se kladou vysoké nároky na odbornou kompetenci, na management, na kvalitu provedení a na dodržování termínů. Reprezentuje nás cca 130 zaměstnanců v takřka všech stavebních profesích.

Do provozu jsme navíc uvedli vlastní velkoobchody se stavebními materiály VIDOX STAVIVA v Kaplici a v Kájově.